Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przesłaniu Matki Bożej Róży Duchownej polecamy dostępne publikacje:

 

MARYJA RÓŻA DUCHOWNA. Historia Objawień w Montichiari - Fontanelle

Książka „Maryja Róża Duchowna. Historia objawień w Montichiari–Fontanelle” powraca po prawie 40. latach do Polski. Jej wydanie w naszym języku w latach 70. ubiegłego wieku doszło do skutku w ówczesnych Zachodnich Niemczech, w Bawarii, w małym katolickim wydawnictwie. Stamtąd książeczka dostawała się do Polski przywożona przez polskich emigrantów i osoby duchowne. Egzemplarze tych wydań są już niedostępne albo mocno zniszczone. Po wielu zabiegach udało się nabyć prawa do wydania książki w Polsce. 

Książka przedstawia historię oraz treść objawień Maryi w Montichiari-Fontanelle oraz towarzyszące im okoliczności. Ponadto zawiera krótką biografię widzącej, Pierini Gilli.

Wydawnictwo: Rosemaria

Książkę znajdziesz TUTAJ.

 

GODZINA ŁASKI DLA ŚWIATA – z nabożeństwem na 8 grudnia

 "Godzina Łaski dla świata" to książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej. Znajdziesz w niej orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski.
100 stron w kolorze ze zdjęciami z miejsc objawień w Montichiari.

 Wydawnictwo: Rosemaria

Książkę znajdziesz TUTAJ.

 

Modlitewnik Godzina Łaski

Modlitewnik Godzina Łaski przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną czcić Matkę Bożą, a także przebłagać Pana za grzechy ludzkości. W modlitewniku znajduje się krótki opis, jak odprawiać Godzinę Łaski, jak również szereg modlitw, na przykład: Modlitwa do Róży Duchownej, Modlitwy wynagradzające za brak czci dla Matki Najświętszej, Litania do Niepokalanego Serca Maryi.

Wydawnictwo: JUT

Książkę znajdziesz TUTAJ.